تبليغاتX
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدسرويس پست الکترونیک ایرانسل

انتخاب کد پیشواز ایرانسل

در قسمت زیر پیشواز مورد علاقه خود را بر اساس حروف الفبا انتخاب کنید

برای ورود به چت روم ایرانسلی ها روی عکس کلیک کنید

برای ورود به چت روم ایرانسلی ها روی عکس کلیک کنید

 

 

 

موزن میکروتاچ مکس MicroTouch Max

موزن میکروتاچ مکس . میکرو تاچ یک وسیله برای اصلاح موهای زائد است

قیمت ویژه فقط :19,000 تومان

توضيحات و عكس هاي بيشتر‌‌‍ [كليك كنيد]

 

 

ساعت فوق العاده زیبا برای نسل جوان

يک ساعت فوق العاده شيک و جديد

قیمت ویژه فقط :15,500 تومان

توضيحات و عكس هاي بيشتر‌‌‍ [كليك كنيد]

 

 

 

کیف آلوما والت اصلی ( وکیومی ) Aluma Wallet

قابل استفاده برای آقایان و خانم ها در رنگ های دلخواه

قیمت ویژه فقط :21,000 تومان

توضيحات و عكس هاي بيشتر‌‌‍ [كليك كنيد]

 

 

 

اگر به دنبال بهتربن ها هستيد ...اين يكي از آن هاست

ساعت برگزیده معتبرترین مجله های روز دنیا

قیمت ویژه فقط :25,000 تومان

توضيحات و عكس هاي بيشتر‌‌‍ [كليك كنيد]

 

 

 

چت روم شمال

خدمات پست الکترونیک ایرانسل

   خدمات پست الکترونیک ایرانسل!  به همراه پیشنهاد های تشویقی...


همیشه و همه جا با جهان در تماس باشید!
 
 
 
 
برای دریافت دفترچۀ راهنمای خدمات پستچی ایرانسل به صورت فایلPDF لطفاً اینجا را کلیک کنید.
 
برای دریافت دفترچۀ راهنمای رایگان خدمات پستچی ایرانسل از طریق پست اینجا را کلیک کنید.
 

برای نخستین بار در ایران...

همانطور که پیش از این وعده داده بودیم، هم اکنون دو سرویس پستچی و صندوق پستی الکترونیک برای کاربران اینترنتی از سوی ایرانسل ارائه شده است. بدین ترتیب، شما می توانید در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه، نامه های الکترونیک خود را از طریق تلفن همراهتان دریافت و یا ارسال نمایید!
 
با استفاده از سرویس جدید «پستچی» (Push mail) ایرانسل، مشترکین می توانند با معرفی و ثبت نشانی پست الکترونیک دلخواه خود در سیستم، به محض دریافت نامۀ الکترونیکی جدید، به سادگی از طریق تلفن همراهشان از آن مطلع شده و محتوای نامه را مشاهده کنند. همچنین در صورت وجود فایل ضمیمه در نامۀ الکترونیکی دریافتی، مشترک قادر خواهد بود آن را نیز مشاهده کند. استفاده از این سرویس به سادگی ارسال و دریافت یک پیام چندرسانه ای است. تنها کافیست نشانی های پست الکترونیک دلخواه خود را در سیستم ثبت کنید و پس از آن، شما از طریق پیام کوتاه یا پیام چند رسانه ای، از نامه الکترونیکی دریافتی جدید، توسط تلفن همراه خودتان مطلع خواهید شد. با این سرویس فوق العاده، تمامی امکانات موجود برای پست الکترونیک، از قبیل ایجاد، ارسال، دریافت، پاسخ دهی، تقسیم با دیگران، پاک کردن، ذخیره کردن و غیره در اختیار کاربر خواهد بود و او می تواند به راحتی و بدون نیاز به رایانه، تنها از طریق  SMS یا MMS  توسط تلفن همراه تمامی این امور را انجام دهد.
 
جهت ثبت نام در پستچی ایرانسل ضروری است ابتدا برای سرویس صندوق پستی الکترونیک ایرانسل ثبت نام کنید. به عبارت دیگر این سرویس رایگان پیش زمینه ای برای ثبت نام در سرویس پستچی است، بنابراین پس ازمعرفی صندوق پستی الکترونیک به سرویس پستچی خواهیم پرداخت.


صندوق پستی الکترونیک چیست؟

ایرانسل در این سرویس یک نشانی پست الکترونیک برای شما در نظر می گیرد، البته با این ویژگی منحصر به فرد که شناسۀ نشانی الکترونیک شما همان شمارۀ خط ایرانسل شماست! این سرویس  برا ی کلیه مشترکین اعتباری و دائمی رایگان بوده و ضمن آن، یک نشانی پست الکترونیک تحت دامنۀ Irancell.ir  مانند (irancell.ir@٩٨٩٣٥١٢٣٤٥٦٧) به شما اختصاص پیدا می کند.

مشترکین می توانند از این سرویس رایگان جهت مکاتبات الکترونیکی شخصی و تجاری  از طریق رایانۀ شخصی خود استفاده نمایند.


امکانات صندوق  پستی الکترونیک چیست؟


اشتراک رایگان صندوق پستی الکترونیک ایرانسل :
 

ثبت نام برای سرویس اولیۀ صندوق پستی الکترونیک ایرانسل برای مشترکین رایگان است. این سرویس شامل ٥٠ مگابایت فضای رایگان برای مشترکین دائمی و اعتباری خواهد بود. البته در صورت تمایل به افزایش فضای صندوق پستی، هزینۀ آن به صورت ماهانه و یا سالانه ( بسته به نوع اشتراک انتخابی ) از مشترک دریافت خواهد شد.


«پستچی» چیست؟
 
  پستچی، این فناوری پیشرفته، در اختیار مشترکینی قرار می گیرد که در پی دسترسی به صندوق پستی الکترونیک خود از طریق تلفن همراه هستند. با این فناوری، مشترکین نامه های دریافتی (Inbox) خود را بلافاصله از طریق تلفن همراه دریافت می کنند. به عبارت دیگر با این فناوری صندوق پستی الکترونیکی شما همه جا همراه شما خواهد بود!
 

«پستچی» ایرانسل چگونه کار می کند؟« پستچی» به شما امکان می دهد تا همه نشانی های پست الکترونیک خود (حداکثر ٥ نشانی) را به شمارۀ همراه ایرانسل خود متصل کرده و به محض دریافت نامۀ الکترونیکی در هر کـدام از این نـشانی ها، آن را روی تلفن هـمراه خود به شـکل پیام کوتاه (SMS) یا پیام چند رسانه ای (MMS)دریافت کنید. شما می توانید نحوه دسترسی به این سرویس را بسته به نوع تقاضای خود و یا نوع گوشی مورد استفاده تعیین کنید. با ورود به پورتال «پستچی»، شما می توانید از بین گزینه های «پیام کوتاه» و «پیام چند رسانه ای» یکی را برای دریافت نامه های الکترونیک خود انتخاب کنید. به این ترتیب شما می توانید در صورتی که گوشی شما امکان دریافت و یا ارسال پیام چند رسانه ای را دارد، گزینۀ  MMS را برای دریافت نامه الکترونیک  بر روی گوشی خود انتخاب کنید تا در صورت وجود  فایل های ضمیمه، آنها را نیز از طریق گوشی مشاهده کنید. با انتخاب گزینۀ SMS، شما قادر خواهید بود حتی بر روی قدیمی ترین گوشی ها نامه های الکترونیک خود را از طریق پستچی دریافت نمایید. البته با این روش تنها قادر به مشاهدۀ فرستنده، موضوع  و بخش اولیۀ متن  نامۀ الکترونیک دریافتی خواهید بود. دقت داشته باشید که برای دریافت نامۀ الکترونیکی به صورت MMS بایستی تنظیمات آن بر روی گوشی شما فعال شده باشد، اما برای ارسال نامۀ الکترونیکی به شکل MMS، علاوه بر تنظیمات MMS باید فرم درخواست و فعال سازی  آن را نیزقبلاً تکمیل کرده باشید تا MMS  شما فعال شده باشد. حداکثر حجم فایل های ضمیمۀ دریافتی و ارسالی شما نیز ٣٠٠ کیلو بایت معادل یک MMS باید باشد.


مزایای سرویس پستچی ایرانسل : 
 

ثبت نام و فعال سازی:
پیش از این اشاره کردیم که برای ثبت نام سرویس پستچی ابتدا باید در سرویس رایگان صندوق پستی الکترونیک ثبت نام کرده باشید. بنابراین، شیوه  فعال سازی  صندوق پستی الکترونیک و سپس شیوه فعال سازی پستچی را توضیح می دهیم. 


روش های فعال سازی «صندوق پستی الکترونیک »:
 
 برای فعال سازی صندوق پست الکترونیک، نخست یک پیام کوتاه بدون متن به ١٣٠ ارسال نمایید  تا رمز e-Care  را دریافت نمایید و سپس به یکی از سه روش زیر عمل کنید.

١.شبکه اینترنت:
شما می توانید با مراجعه به سایت www.irancell.ir و پیگیری لینک «خدمات پست الکترونیک ایرانسل» وارد پورتال خدمات صندوق پستی الکترونیک ایرانسل شده، با استفاده از شناسه کاربری و رمز  e-Care یا Vitrin  خود وارد صفحۀ بعد شوید وسرویس خود را از طریق پورتال تنظیمات (Self care) فعال نموده و کلیه تنظیمات دیگر دلخواه مانند فعال سازی، غیر فعال سازی، تمدید و خرید فضا را نیز انجام دهید. دقت کنید که شناسه کاربری شما همان شمارۀ خط ایرانسل شماست (مثال:٩٨٩٣٥١٢٣٤٥٦٧).
 

٢.پیام کوتاه:انجام عملیات بر روی حساب «صندوق پستی الکترونیک» از طریق پیام کوتاه نیز امکان پذیر است. به این منظور طبق جدول زیر، متن مربوط به عملیات مورد نظر خود را به شماره ٨٦٠٠ ارسال نمایید. در این حالت، نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.
٣. کدهای دستوری:
شما می توانید عملیات بر روی حساب «صندوق پستی الکترونیک»  خود را از طریق کدهای دستوری نیز انجام دهید. به این منظور طبق جدول زیر، کد دستوری عملیات مورد نظر خود را از خط ایرانسل شماره گیری کنید. در این حالت، نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.
 


هزینه در خواست فضای بیشتر:

مشترک می تواند فضای بیشتری به صندوق پستی الکترونیک خود اختصاص دهد، به این منظور باید یکی از بسته های صندوق پستی الکترونیک را با توجه به فضای مورد نیاز خود خریداری نماید. فضای در اختیار و مدت اعتبار آن ها  به شرح زیر است:

 

 
 
روش های فعال سازی پستچی:
 
ثبت نام و فعال سازی سرویس “پستچی” پس از ثبت نام سرویس “صندوق پستی الکترونیک” امکان پذیر است. پس از ارسال تقاضا، سیستم نوع سیم کارت مشترک را بررسی  کرده و در صورتی که مشترک دارای سیم کارت دائمی باشد، مبلغ ثبت نام (فعال سازی) به صورتحساب وی افزوده و در صورتی که مشترک اعتباری باشد، از میزان اعتبار او کسر خواهد شد. در صورتی که مراحل با موفقیت انجام شود، مشترک از طریق یک پیام کوتاه از فعال سازی سرویس مطلع خواهد شد. فعال سازی پستچی از سه طریق  شبکۀ اینترنت، پیام کوتاه ویا کدهای دستوری امکان پذیر است:
 
 
١. شبکه اینترنت: در این روش شما می توانید از طریق سایت www.irancell.ir  به پورتال پستچی ایرانسل وارد شده و در قسمت وضعیت من (My status)، سرویس پستچی را فعال کنید. شما همچنین می توانید تنظیمات پستچی را از طریق اینترنت انجام دهید.
 

٢. پیام کوتاه:
 


در صورتی که شما از طریق SMS اقدام به فعال سازی پستچی ایرانسل نمایید، ضروری است تنظیمات بعدی  را از طریق مرورگر اینترنت با ورود به نشانی  www.irancell.ir و پورتال خدمات پست الکترونیک انجام دهید.


٣.کدهای دستوری:
در این روش مشترک می تواند با شماره گیری کدهای دستوری مشخص شده از خط ایرانسل، نسبت به فعال سازی اقدام کند. پس از اتمام مراحل فعال سازی و در صورت موفق آمیز بودن ثبت نام، پیام کوتاه تأیید، حاوی شناسه کاربری و رمز ورود پستچی مشترک برای وی ارسال خواهد شد. 

در صورتی که شما از طریق کدهای دستوری اقدام به فعال سازی پستچی ایرانسل نمایید، ضروری است تنظیمات بعدی را از طریق مرورگر اینترنت با ورود به نشانی  www.irancell.ir و پورتال خدمات پست الکترونیک انجام دهید.

 

امکان ارسال پاسخ به نامه الکترونیک:            
                                                                                                  
شما می توانید از طریق گوشی خود به نامه الکترونیکی دریافتی پاسخ دهید، بدین ترتیب که پس از مشاهدۀ نامه، گزینۀ Reply را انتخاب نموده و متن دلخواه را نوشته و سپس ارسال نمایید. توجه داشته باشید که اگر نوع تحویل نامه های الکترونیکی را در حالت MMS تنظیم کرده باشید، می توانید فایلی را نیز ضمیمه کرده و همراه با متن ارسال نمایید. 


ارسال نامه الکترونیک جدید از طریق SMS  
                                                                                    
ارسال نامه الکترونیک از طریق SMS:برای ارسال نامه الکترونیکی از این طریق، کافیست در یک پیام کوتاه به ترتیب:
نشانی صندوق پستی گیرنده
موضوع پیام
متن پیام
را از چپ به راست با علامت دو نقطه «:» بین آن ها و بدون فاصله نوشته و از تلفن همراه خود به شمارۀ ٨٦٠١ ارسال کنید.
                                     متن پیام : موضوع پیام : نشانی صندوق پستی گیرنده

ارسال نامه الکترونیک از طریق MMS:

برای ارسال نامه الکترونیکی،از این طریق کافیست در یک پیام کوتاه به ترتیب
نشانی صندوق پستی گیرنده
موضوع پیام
متن پیام
را از چپ به راست با علامت دو نقطه «:» بین آن ها و بدون فاصله نوشته و از تلفن همراه خود به شمارۀ  ٨٦٠٢ ارسال کنید. 

                                    متن پیام : موضوع پیام : نشانی صندوق پستی گیرنده   در صورت تمایل می توانید فایلی را نیز ضمیمه کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت ترتیب ارسال، با خطای سیستم روبرو می شوید و نامه الکترونیکی شما ارسال نخواهد شد.                                                
 

هزینه های سرویس پستچی:هزینه سرویس پستچی شامل دو بخش است:
هزینه اشتراک عادی سرویس پستچی که به صورت ماهیانه یا سالیانه طبق جدول شماره (١) می باشد.
هزینه تحویل هر نامه الکترونیکی بر روی گوشی، طبق جدول شماره (٢) هزینه ارسال نامه الکترونیک از طریق پیام کوتاه طبق تعرفۀ ارسال پیام کوتاه و از طریق پیام چند رسانه ای طبق تعرفۀ ارسال پیام چند رسانه ای محاسبه خواهد شد.

بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان:

در جشنواره زمستان ٨٨، شما می توانید پس از ثبت نام و اشتراک پستچی ایرانسل از بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان  بهره مند شوید. برای استفاده از ٢٠ پیام الکترونیکی رایگان می توانید آن را به یکی از روش های زیر فعال کنید.

توجه: مهلت استفاده از بسته ٢٠ تایی پیام الکترونیک رایگان، ٣٠روز و یا پس از پایان دریافت  MMS ٢٠رایگان خواهد بود.
 

شبکه اینترنت: در این روش شما می توانید از طریق سایت  www.irancell.ir  به پورتال تنظیمات (Self care) وارد شده و در قسمت خرید بسته افزایشی پستچی  (Bolt-on purchase) این بسته تشویقی را فعال کنید. پیام کوتاه:
علاوه بر روش ارتباطی اینترنت، فعال سازی بسته پیام الکترونیک رایگان ٢٠ تایی پستچی از طریق پیام کوتاه نیز امکان پذیر است. به این منظور عبارت 20 PM را به شمارۀ ٨٦٠٠ ارسال نمایید.


 کدهای دستوری:
در این روش می توانید با شماره گیری کدهای دستوری مشخص شده از خط ایرانسل نسبت به فعال سازی بسته رایگان اقدام کنید. *برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پست الکترونیک با استفاده از لینک موجود در بالای همین صفحه به پورتال این خدمات وارد شوید و یا به دفترچۀ راهنمای مربوط به این سرویس مراجعه نمایید.

علاوه بر روش ارتباطی اینترنت، انجام عملیات بر روی حساب پستچی از طریق پیام کوتاه نیز امکان پذیر است. به این منظور طبق جدول صفحه بعد، متن مربوط به عملیات مورد نظر خود را به شمارۀ ٨٦٠٠ ارسال نمایید. در این حالت، نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد. 
سهولت استفاده از سرویس پستچی بدون نیاز به نصب نرم افزار خاص
سازگاری با انواع  گوشی، پشتیبانی کلیه گوشی های قدیمی
امکان دریافت خودکار نامه های الکترونیکی جدید به صورت آنلاین بر روی گوشی به شکل SMS و MMS
قابلیت تنظیم برای نشانی های پست الکترونیک مختلف (که از پروتکل POP یا IMAP استفاده می نمایند مانند Gmail)
قابلیت تنظیم برای چندین نشانی  پست الکترونیک به صورت همزمان
تنظیم زمانبندی دلخواه جهت دریافت نامه الکترونیک بر روی گوشی
تعریف لیست مجاز و غیرمجاز
امکان ارسال پاسخ به نامه الکترونیک یا ارسال نامه الکترونیک جدید از طریق MMS یا SMS
با ثبت نام در این سرویس شما از تمامی امکانات استاندارد خدمات صندوق های پست الکترونیکی به علاوه ٥٠ مگابایت فضای رایگان برای مشترکین اعتباری و دائمی ایرانسل و دیگر مزایا ازجمله  دسترسی دو زبانه به سرویس و دسترسی به تقویم شمسی برخوردار می شوید.
مشترک برای استفاده از خدمات فوق از طریق رایانه شخصی متحمل هیچ هزینه ای نمی شود.
صندوق پستی الکترونیک یکی از مفیدترین کاربردهای  ارتباطی شبکه  اینترنت است. شما با استفاده از این سرویس می توانید از طریق یک مرورگر شبکه به صندوق پست الکترونیک و نامه های الکترونیک خود دسترسی داشته باشید، نامه ها را ارسال یا دریافت نموده و آن ها را مدیریت نمایید.

نوشته شده در تاریخ 1389-12-20 و در ساعت : 12:11:24 - نویسنده : ramsarmusic |
نظر شما
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي
محبوبترین مطالب سایت
 • کد آهنگ بی تو میمیرم از مرتضی پاشایی + كد مرتضي پاشايي فروردين ۱۳۹۰ تعداد نمایش : 459097
 • سایت کد آهنگ پیشواز ایرانسل تعداد نمایش : 379801
 • دانلود آهنگ جدید و زیبای مرتضی پاشایی به نام"‎داری از چشام میفتی" تعداد نمایش : 329973
 • كد آهنگ پيشواز غمگين + كدآهنگ پيشواز غمناك و غم ناك + ايرانسل غم تعداد نمایش : 273221
 • کد آهنگ پيشواز مجید خراطها جديد سال 1390 تعداد نمایش : 254557
 • کد آهنگ پیشواز مرتضی پاشایی تعداد نمایش : 245311
 • کد پیشواز جدید 90،شاد ،غمگین ، آرامش بخش،رپ،ایرانسل پیشواز ،کد پیشواز تعداد نمایش : 232337
 • دانلود فول آلبوم مرتضی پاشایی+تمامي آهنگهای مرتضی پاشائی سال 90 تعداد نمایش : 219599
 • کد آهنگ و دانلود مجاز مرتضی پاشایی و مازیار فلاحی برای وبلاگ تعداد نمایش : 210139
 • کد آهنگ جدید پیشواز همراه اول آبان 90 تعداد نمایش : 184932
 • ஜ جديدترين كدهاي آهنگ پيشواز ايرانسل ஜ تعداد نمایش : 161647
 • تمام كدهای پيشواز مجيد خراطها در ويترين كد پيشواز ايرانسل تعداد نمایش : 160699
 • كد آهنگ پیشواز ایرانسل مازیار + کد مازیار فلاحی تعداد نمایش : 154088
 • پخش آنلاين آهنگ و موزيک در سايت كد آهنگ پيشواز ايرانسل تعداد نمایش : 145327
 • سایت ثبت نام www.quran.medu.ir تعداد نمایش : 130214
 • آدرس اصلی سایت ماه عسل شبکه ۳ www.maheasal3.ir تعداد نمایش : 129516
 • زیباترین و جدیدترین آهنگ های مجید خراطها+کد آهنگ های مجید خراطها ۹۰ تعداد نمایش : 99625
 • کد آهنگ پیشواز ايرانسل از علی عبدالمالکی+"پيشوازهای علی عبدالمالکی"90 تعداد نمایش : 89649
 • كد تمامی آهنگ هاي پيشواز شادمهر عقيلی+جديدترين آهنگ شادمهر عقيلی ۱۳۹۰ تعداد نمایش : 88717
 • kode ahange pishvaze irancell تعداد نمایش : 79233
 • Copyright © 2010 by http://www.onlysms.ir